Avrupa UEFA Avrupa Ligi

19:00
Mladá Boleslav (-)
(-) Skënderbeu Korçë
19:30
Trakai (-)
(-) Škendija 79
19:30
Olimpik Donetsk (-)
(-) PAOK
19:45
Maccabi Tel Aviv (-)
(-) Panionios
20:00
PSV (-)
(-) Osijek
20:00
Krasnodar (-)
(-) Lyngby
20:00
Sturm Graz (-)
(-) Fenerbahçe
20:00
Östersunds FK (-)
(-) Fola Esch
20:00
Utrecht (-)
(-) Lech Poznań
20:00
AEK Larnaca (-)
(-) Dinamo Minsk
20:00
AIK (-)
(-) Sporting Braga
20:00
Sūduva (-)
(-) Sion
20:30
Dinamo Bükreş (-)
(-) Athletic Club
20:30
Astra Ploieşti (-)
(-) Oleksandria
20:30
Botev Plovdiv (-)
(-) Marítimo
20:30
Bnei Yehuda (-)
(-) Zenit
21:00
Arka Gdynia (-)
(-) Midtjylland
21:00
CS U Craiova (-)
(-) Milan
21:00
Brøndby (-)
(-) Hajduk Split
21:30
Panathinaikos (-)
(-) Qabala
21:30
Bordeaux (-)
(-) Fehérvár
21:30
Gent (-)
(-) Rheindorf Altach
21:30
Crvena Zvezda (-)
(-) Sparta Prag
21:45
Dinamo Zagreb (-)
(-) Odd Grenland
21:45
Aberdeen (-)
(-) Apollon
21:45
Olympique Marsilya (-)
(-) KV Oostende
22:05
Avusturya Viyana (-)
(-) AEL
22:05
Everton (-)
(-) Ružomberok
22:05
Freiburg (-)
(-) Domžale

Dünya International Champions Cup

02:30
Barcelona
Manchester United
04:05
PSG
Juventus
06:35
Manchester City
Real Madrid

Dünya International Champions Cup

14:35
Bayern Münih
Internazionale

Dünya Dostluk Maçları

03:30
Ekvador
Trinidad ve Tobago

Kuzey / Orta Amerika CONCACAF Gold Kupası

04:30
Amerika Birleşik Devletleri
Jamaika

Güney Amerika Südamerikana Kupası

01:15
Sol de América (0)
(1) Ponte Preta
01:15
Universidad Católica (0)
(4) Fluminense
03:45
Boston River (1)
(2) Cerro Porteño
03:45
Corinthians (1)
(1) Patriotas

Amerika Birleşik Devletleri ABD Majör Lig

02:30
Philadelphia Union
Columbus Crew

Ukrayna Kupa

17:00
Tavriya
Nyva Vinnytsia

Brezilya Brezilya Kupası

01:30
Botafogo (0)
(1) Atlético Mineiro
03:45
Santos (0)
(2) Flamengo
03:45
Cruzeiro (3)
(3) Palmeiras

Avrupa UEFA Bayanlar Şampiyonası

21:45
Portekiz
İngiltere
21:45
İskoçya
İspanya

Dünya Arap Şampiyonlar Ligi

19:00
Al Hilal
Naft Al-Wasat
22:00
ES Tunis
Al Merreikh